Návrh a realizace sítí

Nabízíme komplexní nabídku služeb spojenou s projektováním, realizací a správou počítačových a komunikačních sítí, VPN a přípojení k internetu.

Projektování sítí

Na základě podrobné analýzy komunikačních a aplikačních procesů a potřeb Vaší organizace vytvoříme komplexní projekt informační a komunikační infrastruktury. Dále se specializujeme na dílčí komunikační řešení jako jsou virtuální privátní sítě apod. Disponujeme moderním know-how i technologickým zázemím, díky němuž dokážeme najít vhodné a naprosto bezpečné řešení pro každý Váš požadavek ohledně správy a sdílení informací.

Realizace sítí

Instalace HW/SW

Instalace produktů

Zajistíme instalaci Vašich produktů, uvedení zařízení do provozu a zaškolení uživatelů přímo u Vašich klientů. Cílem služby je maximálně zefektivnit náklady a čas zákazníka spojené s procesem instalace a konfigurace zařízení ICT.

Obvykle probíhá v následujících krocích:

Outsourcing IT

Outsourcing je v současné době velmi populárním způsobem poskytování služeb různého charakteru.

Mezi základní motivační činitele přechodu od využívání interních k využívání externích služeb patří zejména následující:

Nabízíme Vám komplexní péči o Vaše IT zázemí. V případě Vašeho zájmu Vám provedeme zdarma nezávazný vstupní audit Vašeho IT vybavení, který je zaměřen především na zabezpečení, efektivní využití, výkonnostní diagnostiku apod.

Součástí Outsourcingu IT je především:

Mezi naše hlavní služby v oblasti outsourcingu patří: