Společnost Alcatel-Lucent mění způsob, jakým se dnes komunikuje, a obohacuje tak život lidí na celém světě. Poskytovatelům služeb, firemní klientele a státní správě v mnoha zemích dodává řešení, která umožňují koncovým zákazníkům využívat hlasové, datové a obrazové komunikace. Jako leader v oblasti pevných, mobilních a konvergentních širokopásmových sítí, IP technologií, aplikací a služeb pro firmy a telekomunikační operátory nabízí Alcatel-Lucent komplexní komunikační řešení pro domácnost, práci i na cesty.

Se 79 tisíci zaměstnanci a pobočkami ve 130 zemích světa je Alcatel-Lucent místním partnerem s celosvětovým dosahem. Společnost má nejzkušenější globální servisní tým a disponuje jednou z největších inovačních a technologických kapacit v oboru telekomunikací.

Organizace

Alcatel-Lucent se soustředí na komplexní řešení s co nejvyšší přidanou hodnotou pro zákazníka. Organizačně se dělí na pět podnikových divizí a čtyři geografické regiony. Divize Wireline (pevné sítě), Wireless (bezdrátová řešení) a Convergence (konvergované sítě) slouží potřebám poskytovatelů telekomunikačních služeb (Carrier Business Group). Divize Enterprise Business Group se soustředí na potřeby firemních zákazníků a Services Business Group projektuje, staví, řídí a spravuje sítě po celém světě.

Technologie

Společnost nabízí tyto technologie: multimédia, konvergentní služby a aplikace, novou architekturu a přístupové, pevné a bezdrátové sítě, širokopásmový přístup, paketové a optické sítě a přenos dat, síťovou bezpečnost, firemní komunikační služby a sítě.

Více informací najdete na stránkách alcatel-lucent.com